Read Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija by David D. Burns Free Online


Ebook Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija by David D. Burns read! Book Title: Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija
City - Country: No data
Loaded: 1874 times
Reader ratings: 5.1
The author of the book: David D. Burns
Edition: Žmogaus studijų centras
Date of issue: 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 12.91 MB

Read full description of the books:Knyga „Geros nuotaikos vadovas“ nėra eilinė populiari savigalbos knyga, o labai svarbus psichoterapinis proveržis, kuris tapo reikšmingu ir plačiai pripažintu metodu šiuolaikinės psichologijos praktikoje ir tyrimuose. Šioje knygoje kiekvienas ras sau praktiškų patarimų, kaip sukurti pozityvesnį gyvenimą:
Atpažinsite savo blogos nuotaikos priežastis
Užkirsite kelią negatyvioms mintims
Įveiksite kaltės jausmą
Išmoksite priimti kritiką ir priešiškumą
Įveiksite priklausomybę nuo meilės bei kitų vertinimo
Išsiugdysite pasitikėjimą savo jėgomis
Atsispirsite norui nieko neveikti
Išbrisite iš depresijos liūno
Išmoksite jaustis gerai kiekvieną dieną

Paslaptingas žmogaus jausmų pasaulis visuomet intrigavo, tačiau nepaisant tūkstantmečius trukusių filosofinių ir psichologinių apmąstymų šia tema, šiuolaikinis žmogus mažai težino apie būdus, kaip galėtų padėti sau tada, kai užvaldo prislėgta būsena. Priešingai, gerėjant gyvenimui ir kylant išsilavinimo lygiui, depresija pasiima vis didesnę duoklę. Ar iš tiesų, kaip mano dauguma, žmogus yra bejėgis prieš savo paties jausmus?

Nuo S. Freudo laikų psichologai ir psichoterapeutai kankinančių emocijų priežasčių buvo įnikę ieškoti nepažinioje pasąmonėje, kur glūdinčios sekso ir mirties varos neišvengiamai gimdo nesąmoningus konfliktus, o žmogaus sąmonė tėra tik šių konfliktų atspindys. Sąmonės turinys iškreipiamas pačių įvairiausių gynybos mechanizmų, racionalizacijos, projekcijos, išstūmimo, tad visą šią painiavą išnarplioti žmogus tegali vedamas patyrusio psichoanalitiko. Dar daugiau, esamo gyvenimo bėdų priežastis priskyrę ankstyvosios vaikystės patyrimams, iš tiesų galime pasijusti bejėgiai prieš savo likimą. Tačiau, ar tokspožiūris yra teisingas ir naudingas?

Kognityvinės terapijos atstovas Davidas Burnsas yra gerokai optimistiškiau nusiteikęs. Jo įsitikinimu, kurį jis grindžia nuoseklių tyrimų rezultatais, žmogaus liūdesio, nerimo, pykčio priežastis galime lengvai išgirsti, jei suprasime, kaip asmuo mato pasaulį, aiškina įvykius, vertina save. Kiekvienas mūsų sekundės dalį trunkančiomis mintimis kasdien šimtus kartų nepastebimai geriname ar bloginame savo nuotaiką ir taip ilgainiui nubrėžiame savo likimo liniją. Jei išmoktume pastebėti šias greitas, automatines mintis ir jas pakeistume, taptume savo jausmų šeimininkais. Pasinaudoję knygoje autoriaus pateiktomis priemonėmis jau šiandien galime pamatyti savo greitąsias iškraipytas mintis, kurios tarsi nedideli monstriukai atima iš gyvenimo džiaugsmą, o iš mūsų – savigarbą. D. Burnsas knygoje pateikia visą arsenalą priemonių, kaip pakeisti vidinio dialogo eigą savo labui, kaip pradėti mąstyti realistiškiau, atsikratyti pykčio, liūdesio, persekiojančio kaltės jausmo ar perfekcionizmo, kaip patirti daugiau džiaugsmo ir įgauti daugiau energijos. Aprašyti gausūs įsivertinimo ir savigalbos metodai bus vienodai naudingi ir eiliniam skaitytojui, ir psichologijos studentui ar psichoterapeutui praktikui.

Kognityvinė terapija – aiški, suprantama, jai nereikia gilaus psichologinio išsilavinimo, todėl yra lengvai pritaikoma, norint pagelbėti sau pačiam. Kaip rodo išsamūs klinikiniai tyrimai, ji yra bene efektyviausia priemonė, esant emociniams sutrikimams. Įrodyta – vien tik skaitant šią D. Burnso knygą, patiriamas ilgalaikis terapinis poveikis.

Perskaitę knygą suprasite, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimų, ar traumų. Tereikia suprasti, kaip mes patys, savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį. Ši knyga – išsamus vadovėlis psichologams, psichoterapeutams, psichiatrams. Tačiau ne tik. Ją patartume kiekvienam, kuris tiki, kad kuria savo gyvenimą ir savo kasdienines nuotaikas. O jei tuo netikite – šią knygą būtinai turite perskaityti.


Download Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDF Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDF
Download Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija ERUB Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDF
Download Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija DOC Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDF
Download Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija TXT Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDFRead information about the author

Ebook Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija read Online! David D. Burns is an adjunct professor emeritus in the Department of Psychiatry and Behavioral Sciences at the Stanford University School of Medicine and the author of the best-selling book Feeling Good: The New Mood Therapy. Burns popularized cognitive behavioral therapy (CBT) when his book became a best seller during the 1980s.

Burns received his B.A. from Amherst College in 1964 and his M.D. from the Stanford University School of Medicine in 1970. He completed his residency training in psychiatry in 1974 at the University of Pennsylvania School of Medicine, and was certified by the American Board of Psychiatry and Neurology in 1976. Burns is the author of numerous research studies, book chapters and books. He also gives lectures and conducts many psychotherapy training workshops for mental health professionals throughout the United States and Canada each year. He has won many awards for his research and teaching, and has been named "Teacher of the Year" three times by the graduating class of psychiatric residents at the University of Pennsylvania School of Medicine.

Burns was an early student of Aaron T. Beck who developed cognitive therapy from 1950s work by Albert Ellis (whose work was based on that of Alfred Adler).

Burns is on the voluntary faculty of the Stanford University School of Medicine, where he is actively involved in research and training. He also serves as a statistical consultant for Stanford's new Center for Interdisciplinary Brain Sciences Research. He has also served as Visiting Scholar at the Harvard Medical School and Acting Chief of Psychiatry at the Presbyterian / University of Pennsylvania Medical Center in Philadelphia.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_D....


Reviews of the Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija


JENSON

It reads on one breath.

BELLA

The phone number must be written to protect against robots

TYLER

Why do you need to specify a phone?

ISABELLA

Why do you need to write a phone?
Add a comment
Download EBOOK Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija by David D. Burns Online free

PDF: geros-nuotaikos-vadovas-nauja-emocij-terapija.pdf Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija PDF
ERUB: geros-nuotaikos-vadovas-nauja-emocij-terapija.epub Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija ERUB
DOC: geros-nuotaikos-vadovas-nauja-emocij-terapija.doc Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija DOC
TXT: geros-nuotaikos-vadovas-nauja-emocij-terapija.txt Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija TXT