Read Nuo nulio iki vieneto by Blake Masters Free Online


Ebook Nuo nulio iki vieneto by Blake  Masters read! Book Title: Nuo nulio iki vieneto
City - Country: No data
Loaded: 2302 times
Reader ratings: 6.1
The author of the book: Blake Masters
Edition: Eugrimas
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 21.80 MB

Read full description of the books:„Jei norite sukurti geresnę ateitį, turite ieškoti paslapčių. O svarbiausia paslaptis ta, kad vis dar yra neatrastų horizontų ir neištirtų sričių, galinčių pakeisti žmonijos ateitį!“ – tokią žinią mums skelbia žymus verslininkas ir investuotojas, „PayPal“ įkūrėjas Peteris Thielas.

Savo knygoje „Nuo nulio iki vieneto“ autorius kartu su jaunesniuoju kolega Blake’u Mastersu dalijasi mintimis, kas svarbiausia kuriant naują, inovatyvų ir vertingą verslą. Versle, kaip ir gyvenime, dviratis negali būti išrastas antrą kartą. Kitas Billas Gatesas nesukurs operacinės sistemos, o kitas Markas Zuckerbergas nesugalvos socialinio tinklo. Nėra prasmės daryti tai, ką moka ir daro kiti. Susižavėjus svetima sėkme, kyla impulsas daryti tą patį, tik geriau. Tačiau taip gimsta tik netvari konkurencija. Tik kurdami kažką naujo mes iš nulio tampame vienetu, t. y. iš nieko – kažkuo.

Knygos autoriai įsitikinę, didžiausia pažanga slypi naujose technologijose, kurios nebūtinai turi sietis su informacinėmis technologijomis (kompiuterija). Nėra jokių priežasčių, kodėl negalėtų tobulėti ir kitos, Silicio slėniui nepriklausančios sritys. Pasaulį pakeisiančios inovacijos gali gimti bet kurioje pramonės ir verslo srityje, juk, gerai pagalvojus, „bet koks naujas, geresnis ir kūrybiškesnis procesas ir yra technologija“.

Ši knyga nesuteiks sėkmės recepto, kaip kurti tokias technologijas – juk čia ir slypi paslaptis. Tačiau ji įkvėps mąstyti inovatyviau, kelti tinkamus klausimus tinkamu laiku, išmokti žvilgtelėti į ateitį, o svarbiausia – sėkmingai kurti ir valdyti įmonę, vadinamą startuoliu.


Download Nuo nulio iki vieneto PDF Nuo nulio iki vieneto PDF
Download Nuo nulio iki vieneto ERUB Nuo nulio iki vieneto PDF
Download Nuo nulio iki vieneto DOC Nuo nulio iki vieneto PDF
Download Nuo nulio iki vieneto TXT Nuo nulio iki vieneto PDFRead information about the author

Ebook Nuo nulio iki vieneto read Online! Blake Masters was a student at Stanford Law School in 2012 when his detailed notes on Peter Thiel's class "Computer Science 183: Startup" became an internet sensation. Before writing Zero to One with Peter, Blake co-founded Judicata, a legal research technology startup, and worked at Box and Founders Fund. He went to Stanford and Stanford Law School, and lives in San Francisco with his wife and baby boy.


Reviews of the Nuo nulio iki vieneto


MUHAMMAD

A book that has changed and continues to change my life for the better!

HARVEY

Why do you need to specify a phone?

LILLY

One of the best books

BLAKE

After reading this book, Your life will change!

ZARA

Great book!
Add a comment
Download EBOOK Nuo nulio iki vieneto by Blake Masters Online free

PDF: nuo-nulio-iki-vieneto.pdf Nuo nulio iki vieneto PDF
ERUB: nuo-nulio-iki-vieneto.epub Nuo nulio iki vieneto ERUB
DOC: nuo-nulio-iki-vieneto.doc Nuo nulio iki vieneto DOC
TXT: nuo-nulio-iki-vieneto.txt Nuo nulio iki vieneto TXT